Corey a Mick

6. prosince 2009 v 22:43 | Mick |  Obrázky

Corey Taylor

Celé Jméno:Corey Tedd Taylor
Narození:8.prosince 1973 Des Moines,Iowa USA
Přezdívka:Faith, The Great Big Mouth


Info:
Corey Taylor (narozen jako Corey Todd Taylor 8.prosince,1973,Des Moines , Iowa) je americký hudebník známý především jako zpěvák skupin Slipknot a Stoune Sour.
Corey Taylor na začátku působení ve skupině Slipknot napodoboval Anderse Colsefiono, jelikož neměl dobrou techniku, což mu působilo často ztrátu hlas. Na prvním Ozzfestu dokonce ztratil hlas a musel vyhledat lékařskou pomoc. Corey si získal dvě přezdívky: Faith (Víra) a Sickness (Nevolnost, nemoc), díky svým zvráceným textům. Z členů patří k nejhlučnějším. V osobním životě je tomu ale naopak. V mládí obdivoval Elvise Presleyho. Měl velké problémy s drogami, když ve svých 15ti letech málem zemřel na předávkování. V minulosti pracoval v sexshopu a působí v kapele Stone Sour, kde se objevuje dodnes. Má dva syny: Chrise a Griffina Parkera. Jeho oblíbenou věta je: "I don´t wanna your fuckin hug!"

Mick Thomson

Celé Jméno:Mickael Gordon Thomson
narozrní:3.listopadu 1973 Des Moines Iowa
Přezdívka:Mick,Log
Info:Mickael Gordon Thomson (* 3.listopadu 1973), známý jednoduše jako Mick, nebo pod jeho číslem #7, je americký kytarista skupiny Slipknot.Mick se narodil ve městě Des Moinesv Iowě. V mládí hrál ve skupině Body Pit. V roce 1996 se dostal do skupiny Slipknot, v které zaujal místo Craiga Jonese, který se pak ujal role samplera. Mick používá své číslo (#7) více než většina členù ze Slipknot. Například má na ruce vytetováno Seven , a na svých minulých třech kytarách též použil nápis Seven. Mimo Slipknot dává lekce v kytarové škole "Ye Old Guitar Shoppe". V obchodech s hudebninami v Des Moines dává rady začátečníkům. Objevil se i na albu Doomsday X od Malevolent Creation. Také je vidět ve videoklipu "No Pity on the Ants" od skupiny Lupara. Mick je vášnivý rybář, a fascinují ho sérioví vrazi. Na toto téma uvedl: Kdybych byl slavný zabiják, tak bych si vzal za vzor některého z celé řady zabijáků, například někoho jako je Albert Fish nebo Ed Gein. Ale já nejsem násilnou osobou od přírody. Neserte mně a budete v pohodě.
Mick má na těle několik tetování: na pravé ruce má slovo 嫌惡, japonský výraz pro nenávist, slovo "Seven" na levé ruce, dále "Morbidní anděl" na jeho ramenì, obrácený kříž mezi lopatkami, "SlipKnoT" pravém lýtku, a znamení zvěrokuruhu (štír) na levém lýtku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama